צוות כרמור חברי ההנהלה של כרמור טכנולוגיות

Skip Navigation Linksראשי : אודותינו : הצוות שלנו

רשימת חברי הנהלה

 • אורי זר, מייסד ובעלים

  נולד בשנת 1966, מגיל קטן ידע כי התחום הטכני הוא דומיננטי אצלו בהשוואה לילדים אחרים בשכבת גילו. נחשף למקצוע עוד בתיכון "אורט" שבחולון במגמת "מכאניקה עדינה" והחל לעבוד בתחום במשמרות לילה תוך כדי שהוא תלמיד תיכון. כמו כן, גילה את תחביבו העיקרי שהוא עוסק בו עד היום – טיסנים.

  לאחר תקופה לא ארוכה יחסית החליט שחזונו הוא הקמת מפעל, ואכן כך היה בשנת 1993 הקים את המפעל על שם ילדיו כרמית ומור. המפעל החל דרכו עם 2 כרסומות קובנציונליות ואט אט התפתח. בתחילת הדרך עיקר ההתמקדות היה בייצור תבניות להזרקת פלסטיק אך משנת 2007 אנו עוסקים בעיבוד שבבי. כמו כן, המפעל ערך שינוי מהותי בעקבות מעבר זה בתמהיל המכונות והמועסקים.   

 • אורלי זר, בעלים ומנהלת כספים


  אורלי נולדה בשנת 1967 והיא אשתו של אורי. הכירו אחד את השנייה בתיכון בביה"ס "אורט" חולון ומאז הם ביחד.

  עיקר תפקידה של אורלי הוא ההתנהלות השוטפת מול הלקוחות בנושא ההזמנות ,הגבייה ובנוסף תפעול שוטף של המשרד. אורלי אחראית למענה הפרונטאלי והטלפוני בנושא הלקוחות. תחום נוסף שהיא אחראית עליו הוא הניהול הלוגיסטי השוטף של המפעל.

 • דפנה לוי-זר, מנהלת הבטחת איכות

  דפנה נולדה בשנת 1978 והיא אחותו של אורי. דפנה בעלת תואר ראשון בעיצוב רב תחומי מטעם המכללה להוראה טכנית (שלוחה של המכללה למנהל).

  דפנה החלה את דרכה בשנת 2000 כאשר היא הטמיעה והשרישה את נושא האיכות וה-Iso במפעל. כיום, עיקר תפקידה של דפנה הוא נושא הבטחת האיכות ומחלקת התפ"י, כלומר התנהלות מול ספקים, לקוחות וניהול רצפת הייצור. בעלת ידע רב בתוכנת "קיטרון" שהיא תוכנת ERP לניהול שוטף ומובנה של רצפת הייצור.
  כמו גם אחראית על נושא הבטחת האיכות והיא עובדת בשיתוף פעולה מלא עם מבקרת האיכות שלנו על מנת להבטיח שהתהליכים הנחוצים למערכת אכן ממומשים ומתוחזקים. בנוסף, מחובתם לדווח למנכ"ל על ביצועי מערכת האיכות ועל כל צורך בשיפור.
   

 • מור זר, מנהל המפעל

  מור נולד בשנת 1991, בעל תואר הנדסאי תעשייה וניהול ותואר ראשון בניהול טכנולוגיה מטעם אוניברסיטת בר אילן.

  מור החל את דרכו במפעל בשנת 2014 בתחום המחרטות המכרסמות ומכונות multi-tasking machine. תפקידו מאופיין בניהול צוות העובדים ותפעול על פי תקנות החברה והוראות המנכ"ל. כמו כן, אחראי לניהול ותכנון הייצור וסיוע טכני לעובדים במהלך העבודה.

  מנהל המפעל בשיתוף פעולה עם מנהלת הבטחת האיכות נדרשים לעמידה ביעדי החברה, ושותפים פעילים להשגת רמת איכות נדרשת ומועדי אספקה.