יכולות ייצורהצגת יכולות הייצור של כרמור טכנולוגיות העוסקת בעיבוד ובעלת תקן Iso 901

Skip Navigation Linksראשי : יכולות ייצור

יכולות ייצור

 • ציוד מתקדם וחדיש

  לכרמור טכנולוגיות מתחם ייצור ותפעול עם מכונות מהטובות בתחום העומדות בתקנים המחמירים ביותר. בכל מחלקה מספר מכונות שנבחרו בקפידה ומתוחזקות היטב כך שיפיקו את המקסימום האפשרי בדרך האיכותית והבטוחה ביותר. במחלקת הכרסום מכונות כרסום ב-4-5 צירים, במחלקת החריטה ישנן מחרטות מכרסמות עם ציר Y, במחלקת ארוזיה מכונות electric discharge שמבצעות חיתוך מדויק בחוט ובמחלקה הקונוונציונאלית מכונות מכניות ידניות לייצור דגמים בהתאמה אישית.

 • גמישות ייצור

  כרמור טכנולוגיות מעניקה יחס אישי לכל דורש ובונה תוכנית ייצור מותאמת לכל צורך, על פי הזמנה. הציוד המתקדם מאפשר ייצור ברמת דיוק מקסימלית. החברה מספקת ייצור של עבודות בודדות ועד כמויות גדולות גם של מוצרים מורכבים, כשכל מוצר עומד בקריטריונים הגבוהים ביותר.

 • יעילות ומהירות

  כרמור מתמחה בייצור מהיר תוך שמירה על דיוק ואיכות, עבודה בלוחות זמנים צפופים במטרה לעמוד ביעד הנדרש.

 • אבטחת איכות ללא פשרות

  הודות למכשור המתקדם ולעובדינו המיומנים והמקצועיים, שהינם בעלי ותק וניסיון רב בתחום העיבוד השבבי, באפשרותנו לייצר ברמה הגבוהה ביותר תוך פיקוח צמוד ובקרת איכות מחמירה כך שתקבלו מאתנו את המוצר המוגמר האיכותי ביותר.

 • ליווי בתהליך

  בכרמור טכנולוגיות אנחנו מעניקים פיתרון כולל לפרויקט שלכם ומלווים אתכם צעד אחר צעד בתהליך הייצור משלב האפיון ועד שילוח של המוצר ישירות ליעד המבוקש.

 • עבודה עם הספקים והיצרנים הטובים בשוק

  בכרמור אנחנו בוחרים בקפידה את היצרנים והספקים של החומרים הטובים ביותר כך שנוכל להתאים עבורכם את החומרים המבוקשים לייצור בהתאם לתקציב ולמוצר. כל החומרים בהם אנחנו משתמשים בתהליכי הייצור עברו בקרת איכות מחמירה.