מרכז הידע כרמור טכנולוגיות מציגה מגוון מאמרים וחידושים בתחום עיבוד השבבי

Skip Navigation Links
עיבוד שבבי חריטה - על מה לשים דגש בתהליך עיבוד שבבי

עיבוד שבבי חריטה - על מה לשים דגש בתהליך עיבוד שבבי

תהליך עיבוד שבבי הינו תהליך מורכב ורב שלבי, אך חברה מובילה בעלת מרכז לוגיסטי מתקדם וחדשני תוכל לייצר בקצב ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
בבואכם לבחור חברה לעיבוד שבבי, חשוב שתבחנו מולה בתהליך אפיון וגיבוש תוכנית העבודה את התהליך שנדרש לצורך עיבודי השבבים כך שתישמר הרמה הגבוהה וההקפדה על האיכות לכל התהליך. לפניכם מספר פרמטרים שיסייעו לכם בבדיקת אופי ומבנה התהליך בשיתוף עם המפעל לעיבוד שבבי.

אפיון מובנה של עיבוד שבבי חריטה

כיום יש שלל תוכנות סימולציה המאפשרות לתכנן ולבנות את שלבי הייצור מבראשית ועד הסיום, כולל תכנות של תהליכי המכונות, אוטומטיזציה מוגדרת שלהם כך שהן יפעלו בדרך הטובה ביותר, חריטה, כרסום ועד ההרכבה הסופית. מומלץ להיפגש עם נציג מטעם חברת עיבוד שבבי כדי לאפיין את התהליך ולוודא שהתוכניות שלכם בידיים הטובות ביותר. אפיון מקדים גם יאפשר לכם לדעת מה הולך לקרות בכל שלב ומה לוח הזמנים.

מהירות התהליך

אגב לו"ז, בעמידה בלוחות זמנים ועל אחת כמה וכמה בעמידה בלוחות זמנים צפופים, כפי שלפעמים קורה בפרויקטים בתעשיות שונות, ברצונכם לספק את הרכיבים בדרך הטובה ביותר אך גם המהירה ביותר.
למרבה המזל, המכונות המשוכללות של ימינו המשתתפות בתהליך עיבוד שבבי, מסוגלות להגיע למהירויות גבוהות מאוד וכך למקסם את הפוטנציאל של התהליך מבלי לפגוע בטיבו. הודות לקדמה הטכנולוגית, ניתן כיום להפחית באופן משמעותי את זמן התהליך.

טיפול נכון במודול

המכונות המשוכללות המעורבות בתהליכי עיבוד שבבי מסוגלות כיום, הודות לקדמה הטכנולוגית, למערכות הממוחשבות ולפתרונות החדשניים, לטפל בכל רכיב גם בחומרים מאתגרים וקשים ולספק את הרכיב הנדרש בהתאם למודולים מורכבים. בתהליך האפיון, תוכלו לבנות אסטרטגיה לצורך העיבוד השבבי – תכנון נכון וייצור מתקדם תוך שליטה מלאה בתהליך עד הפרטים הקטנים ברמת הדיוק הנדרשת הם המפתח להצלחה.

עבודה עם ספקים מובילים

חשוב מאוד לבדוק עם החברה המעניקה שירות של עיבוד שבבי, שהיא עובדת עם ספקים איכותיים, מובילים בתוומם, כך שגם המכניקה, התבניות, השבבים המיוצרים יהיו מהחומרים הנכונים לפי צרכי האפיון ויעמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר.