מרכז הידע כרמור טכנולוגיות מציגה מגוון מאמרים וחידושים בתחום עיבוד השבבי

Skip Navigation Links
כיצד לבחור חברה איכותית לעיבוד שבבי

כיצד לבחור חברה איכותית לעיבוד שבבי

תהליך עיבוד שבבי חייב להיות תהליך ביצוע מדויק כך שיענה על הצורך הספציפי של החברה שזקוקה לעיבוד זה.
מהירות, יעילות ומקצועיות הם בין הפרמטרים החיוניים לבחירת חברת עיבוד שבבי שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
לפניכם מספר עצות והמלצות לאיתור חברה איכותית וטובה לעיבוד שבבי. זכרו מדובר בתהליך בו אין מקום לפשרות ולכן, בחרו את הטוב ביותר.

ותק בעיבוד שבבי – מצוינות ארוכת טווח

יש חשיבות רבה לותק ולניסיון של חברה לעיבוד שבבי. מיומנות בעיבוד שבבי הינה מיומנות נרכשת שמשתפרת עם השנים תוך התאמה למגמות עדכניות ולתהליכי ייצור פופולריים בתעשייה ולכן, רק עובדים מקצועיים בעלי ניסיון רב בעבודה עם המכונות ותהליכי הייצור ידעו לספק מענה מקצועי לדרישות.
טיפ: בדקו איזה תקנים יש לחברה ומי נכלל בצוות הלוגיסטי של החברה ומי נמנים בין לקוחות החברה, לאיזה תעשיות היא מייצרת וכולי.

ציוד מתקדם בתחום – חדשנות היא מילת המפתח

מומלץ לבחור חברה לעיבוד שבבי בעלת מפעל מתקדם ומשוכלל/ מרכז לוגיסטי עם ציוד חדשני לעיבוד שבבי. באמצעות ציוד מתקדם התואם לדרישות התחום ניתן לבצע שיטות מגוונות ויעילות של עיבוד שבבי, דוגמת חריטה, כרסום, קדיחה וניסור בחומרים מגוונים דוגמת ארד, פליז, עץ, MDF, פלדה, אלומיניום ועוד.


העדיפו מרכז לוגיסטי הכולל מספר מכונות שעובדות במקביל ויוכלו לייצר כמות גדולה יותר של אפליקציות לפי דרישה.
כמו כן, חשוב לבדוק אם לחברה שנבחרה לצורך עיבוד שבבי, יש גם מכונות מתקדמות כאלה שיכולות לבצע, למשל, כרסום ב-4-5 צירים ומחרטות מכרסמות עם ציר Y. חברה איכותית ומקצועית תוכל לספק פתרונות מורכבים בגמישות מקסימלית.

קבלת מגוון שירותים תחת קורת גג אחת

כשפונים לחברה או למרכז לוגיסטי של עיבוד שבבי, חשוב לוודא שאתם מקבלים מענה מקיף לצרכי החברה, החל מהפקת מוצרים בודדים ועד סדרות שלמות של מוצרים.
בין השירותים שחשוב לבדוק שהחברה לעיבוד שבבי אכן מציעה, נמנים תכנון וייעוץ בפיתוח עיבוד שבבי, הנדסה מדויקת של המוצר בהתאם להוראות המפורטות, ליווי לכל אורך הדרך והתהליך משלב האפיון (למשל של האבטיפוס) דרך הפיתוח, הייצור ועד ההרכבות והשילוח.
חשוב מאוד שכלל השירותים הנדרשים יוצעו לכם במקום אחד, כדי שלא תצטרכו לעבוד עם מגוון גורמים ולבזבז זמן יקר ואנרגיות על אינטגרציה בין הגורמים השונים.

בנוסף, שימו לב לאבטחת האיכות שמציעה החברה, האם הציוד עומד בתקנים המחמירים בתעשייה והאם החברה מקפידה גם על גמר המוצר ומספקת שירותי שילוח אליכם לפי בקשה.
תוכלו לבקש מאיש הקשר בחברה לקבל פרטי התקשרות של ממליצים כדי לוודא אמינות.
בבואכם לבחור חברה לעיבוד שבבי, חשוב שתצרו קשר עם החברה הפוטנציאלית ותגיעו למפגש הכרות וסיור במרכז הלוגיסטי כדי לבחון כיצד דברים מתנהלים בפועל ולהכיר את איש הקשר מולו תעבדו בפרויקט.